Një dekadë e suksesit - Five Star Fitness feston 10 vjetorin!
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 2 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

Five Star Fitness po feston 10 vjetorin e saj këtë vit dhe qendra e fitnesit është mirënjohëse për mbështetjen e anëtarëve, stafit, trajnerëve dhe partnerëve të saj gjatë dekadës së fundit.

Gjatë 10 viteve të fundit, Five Star Fitness ka ndihmuar njerëz të panumërt të arrijnë qëllimet e tyre të fitnesit. Qendra e fitnesit ofron një shumëllojshmëri klasash dhe programesh, si dhe pajisje moderne, për të ndihmuar njerëzit e të gjitha niveleve të fitnesit të arrijnë potencialin e tyre të plotë.

Përveç ofrimit të një mjedisi mikpritës dhe mbështetës për anëtarët e tij, Five Star Fitness është gjithashtu i përkushtuar t'i japë komunitetit.  

Five Star Fitness është i emocionuar për të festuar 10 vjetorin e tij me anëtarët dhe komunitetin e tij.  

Nëse jeni duke kërkuar për një vend mbështetës dhe mikpritës për të arritur qëllimet tuaja të fitnesit, Five Star Fitness është vendi i përsosur për ju. Me pajisjet e tij më të avancuara, stafin miqësor dhe gamën e gjerë të programeve, Five Star Fitness ka diçka për t'u ofruar të gjithëve.

Si e vlerësoni punën e Arbërie Nagavci në krye të Ministrisë së Arsimit?
Shumë të mirë
Mirë
Dobët
Shumë të dobët
Voto
10
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024