Aron Musliu, 8 vjeçari nga Gjilani shkëlqen në garat e këndimit
Foleja
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua
?t=38

‘’Bota e talenteve’’ është një ndër rubrikat më të parapëlqyera të emisionit. Kësaj here, në kuadër të kësaj rubrike, ju prezantojmë me talentin nga qyteti i Gjilanit, Amar Musliu. Ai na tregon për pasionin me të madh të tij muzikën si dhe për çmimet e panumërta qe ka marrë në gara të ndryshme brenda dhe jashtë vendit.

Për më shumë ndiqni rubrikën e parë!

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024