Dyqani i ri i Michael Kors sjell luksin amerikan në Prishtina Mall
Tjera
Lexohet për: 2 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Michael Kors, marka botërore e stilit luksoz, ka hapur dyqanin e saj të parë në rajonin e Ballkanit në Prishtina Mall. Dyqani i ri Michael Kors Lifestyle  përmban një përzgjedhje luksoze të modës dhe aksesorëve MICHAEL Michael Kors, duke përfshirë çanta dore dhe artikuj të vegjël lëkure, veshje për femra dhe meshkuj, këpucë, orë dhe syze.

Dyqani prej 200 metrash katrorë është projektuar për të pasqyruar estetikën moderne dhe të sofistikuar të markës, me fokus në krijimin e një përvoje mikpritëse dhe tërheqëse të blerjeve për klientët. Dyqani përmban një sërë hapësirash elegante, secila me një linjë produktesh të kuruar posaçërisht.

Hapja e dyqanit të ri Michael Kors Lifestyle në Prishtina Mall është një moment historik i rëndësishëm për markën, pasi përfaqëson zgjerimin e saj të vazhdueshëm në tregje të reja dhe përkushtimin e tij për t'u ofruar klientëve të saj përvojën më të mirë të mundshme të blerjeve. 

Michael Kors është një markë globale e stilit të jetesës luksoze, me një mision për të krijuar një botë plot magjepsje dhe stil ikonik.

Produktet e markës përfshijnë çanta dore, aksesorë, këpucë, veshje, orë, bizhuteri, orendi shtëpiake dhe aromë. Michael Kors shitet në mbi 150 vende dhe territore përmes një rrjeti prej mbi 1200 vendndodhjesh me pakicë dhe në internet

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024