Vdes edhe personi i dytë që lidhet me vrasjen në Vushtrri
Video
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka ndërruar jetë edhe personi i dytë i cili kishe marrë plagë të rënda në rastin e ndodhur në Vushtrri më 29 tetor, ku mbeti i vdekur një person.

Sipas Policisë, ai ishte duke u trajtuar në QKUK. Me vendim të prokurorit , trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për Obduksion.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,842
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024