​Gerard Pique u rrëzua nga skena, fansat e Shakirës: “Quhet karma”
Magazina
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Ish-partneri i Shakirës, Gerard Pique, u rrëzua nga skena gjatë nisjes së garës së tij të ri të futbollit, të cilin e quajti Kings League, dhe fansat e këngëtares e quajtën aksidentin e tij drejtësi poetike.

Pique shkoi drejt një fansi që mbante këmishën e tij dhe më pas ra në një vrimë pranë skenës më shumë se dy metra të thellë.

Videoja u bë virale dhe fansat e Shakirës, të cilët nuk e falin atë që e tradhtoi me të dashurën aktuale, Clara Chia Marti, kishin shumë për të thënë.

"Ti nuk e respektove mbretëreshën e skenës, prandaj mos prit që skena të të respektojë," shkroi një përdorues i X, ndërsa një tjetër vazhdoi me, "Quhet karma", ndërsa dikush iu referua momentit viral që Shakira vendosi një “shtrigë kukull” në ballkonin e saj përballë shtëpisë së ish-vjehrrës.

Shakira dhe Drake nxisin thashetheme për romancë - KosovaPress

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,141
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024