Daku për Ballkanin: Është koha për të kaluar në tjetër nivel
Sport
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Në një ditë tejet të rëndësishme për Ballkanin që sot do të ballafaqohet me Astanën në xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Konferencës, mbështetja nuk po mungon as nga ish-lojtarët e kësaj skuadre.

Një mesazh motivues për skuadrën e Ilir Dajës ka arritur nga Mirlind Daku. Ai përmes një reagimi në rrjetet sociale i ka uruar fat ish-skuadrës së tij, teksa ka shtuar se kjo skuadër duhet të kalojë në një nivel më të lartë, raporton KosovaPress.

“Shumë fat dhe suksese. Është koha për të kaluar në një tjetër nivel”, ka shkruar Daku.

Në stadiumin “Fadil Vokrri”, Ballkani sonte ballafaqohet me Astanën me fillim nga ora 18:45 në kuadër të grupit C, aty ku kampioni i Kosovës ka tri pikë pas një fitoreje dhe një barazimi.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024