Shënon edhe Musiala, Galatasaray shumë afër humbjes (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin “Ali Sami Yen Spor Kompleksi”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Galatasarayt dhe Bayern Munichut.

Bayerni e ka thelluar epërsinë në 3:1 në ndeshjen ndaj Galatasarayt, përmes golit të shënuar nga Jamal Musiala, raporton KosovaPress.

Musiala shënon në minutën e 79’ për 3:1.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: "?GOAL | Galatasaray 1-3 Bayern | Musiala Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/rDrKSUMP58" / X (twitter.com)

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
479
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024