Jana Nuza, mahnit me pikturat e saj të bëra prej thëngjilli
Foleja
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Fëmijët nuk kanë gjithmonë fjalë për të shprehur se si ndihen. Vizatimi u jep fëmijëve një mënyrë tjetër për të komunikuar emocionet dhe mendimet e tyre. Së bashku me shprehjen e emocioneve të tyre, ai u jep fëmijëve mundësinë të nxjerrin nga imagjinata e tyre dhe t'ua tregojnë atë miqve dhe familjes.
Jana Nuza, është që më se 4 vjet vijon shkollën e artit, mjaft e talentuar në pikturë ajo na tregon
për sukseset e saj si dhe për pikturat mjaft interesante të bëra nga thëngjilli.

Ndiqni rubrikën e parë për më shumë!

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024