​Zbulohet mesazhi i Timberlake për Britney Spears, ka vetëm dy fjalë
Magazina
Lexohet për: 3 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Muzikanti Justin Timberlake thuhet se i ka dhënë fund lidhjes së tij trevjeçare me Britney Spears duke i dërguar asaj një mesazh të shkurtër.

Çifti u nda në vitin 2002 pas spekulimeve se Britney e kishte tradhtuar. Në kujtimet e saj të ardhshme, The Woman in Me, të cilat do të publikohen pas disa ditësh, Spears konfirmoi thashethemet për pabesi duke zbuluar se ajo puthi koreografin e saj Wade Robson.

Gjithashtu u zbulua se ajo u shkatërrua kur Timberlake u nda me të përmes mesazheve, shkruan “The New York Times”. Justin shkroi vetëm dy fjalë në atë mesazh, dhe ajo e lexoi atë gjatë xhirimit të videos për “Overprotected: The Dark Child” në Los Anxhelos.

Ai i dërgoi asaj vetëm dy fjalë - "ka mbaruar"

Regjisori Chris Applebaum tha se Spears u zhduk nga seti dhe më pas e gjeti duke qarë në dyshemenë e rimorkios. Këngëtarja thuhet se i tregoi Chris një mesazh me tekst nga Timberlake ku shkruhej: "Ka mbaruar".

"Shiko. Nuk mund ta besoj," i tha Britney Chris. Ajo nuk donte të vazhdonte xhirimet atë ditë, por Applebaum e motivoi. "Nëse nuk e ke në vete, e kuptoj plotësisht, por nëse dëshiron, mund të shkosh atje dhe të xhirosh skenën e fundit në shi dhe t'i tregosh se ai bëri gabimin më të madh të jetës së tij," i tha ai.

"Kjo është një ide e mirë. Unë do t'i tregoj atij se ka fryrë gjënë më të mirë që ka pasur ndonjëherë," u përgjigj Britney.

Fansat e këngëtares janë tërbuar për sjelljen e Justin ndaj saj dhe X (ish-Twitter) është vërshuar me komente.

Abortoi fëmijën e Justinit

Kujtojmë se Britney zbuloi në kujtimet e saj të ardhshme se mbeti shtatzënë gjatë lidhjes me Justin, por kishte një abort.

"E doja shumë. E prisja që një ditë të krijonim familje, por Justin nuk ishte i lumtur për shtatzëninë time. Ai tha se nuk jemi gati për një fëmijë, se jemi shumë të vegjël", ka shkruar këngëtarja.

"Jam e sigurt se njerëzit do të më urrejnë për këtë, por unë u pajtova me të. Nuk e di nëse ishte vendimi i duhur. Nëse do të ishte në dorën time, nuk do ta kisha bërë kurrë. Por Justin ishte i sigurt se e bëri - "Dua të bëhem baba"”, shtoi ajo.

​E dashura e supozuar e Beckham: Mos luani viktimën, gjithçka është e vërtetë - KosovaPress

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024