Ndjekësi “djall” i Sharon Stone: Ikona e Hollywoodit dhe familja e saj po 'jetojnë në frikë'
Magazina
Lexohet për: 2 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Sharon Stone dhe familja e saj po 'jetojnë në frikë' nga një ndjekës obsesiv, i cili ka qenë në një 'mision' për të kontaktuar të famshmen e Hollywoodit për dy vjetët e fundit.

Sandor Boros, një ish-veteran i forcave speciale me bazë në Londër, i ushtrisë hungareze, pretendon se kishte një djalë sekret të quajtur Jason me 'engjëllin' e tij Sharon në vitin 1986 kur ylli ishte 28-vjeç. Por ai pretendon se djali i tyre u vra menjëherë pas lindjen.

Ylli i "Basic Instinct", Sharon, 64-vjeç, ishte një nga ikonat më të njohura të viteve 1990 dhe familja e saj ka qenë në panik që kur Boros filloi t'i ndjekë ata.

Ai i dërgoi email për herë të fundit Sharon më 15 tetor, duke i treguar asaj se si po përpiqej të zbulonte adresën e saj duke gjurmuar familjen e saj dhe duke i pyetur ata. Në hyrje të emailit shkruante 'engjëll' dhe ai e përfundoi emailin 'I yti Sandor xoxox'.

Sipas hetuesit privat të familjes Paul Barresi, përndjekja është 'e fiksuar dhe e sëmurë mendërisht' dhe u kap në kamera jashtë shtëpisë së motrës së saj 62-vjeçare Kelly në maj të këtij viti.

Ndjekjet nga Boros obsesiv vijnë tetë vjet më vonë pasi një tjetër ndjekës u godit me një urdhër ndalimi pesë-vjeçar pas letrave të tij të çuditshme drejtuar yllit të ‘Casino’ dhe ‘Total Recall’. 

Paul Barresi është një hetues për disa nga yjet më të mëdhenj të Hollywoodit dhe zbuloi se ishte punësuar nga Amber Heard për të gërmuar të këqijat e Johnny Depp.

​Monica Bellucci e Tim Burton konfirmojnë zyrtarisht se janë në një lidhje - KosovaPress

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024