​S’ka kuorum, nuk vihet në votim rezoluta për Policinë e Kosovës
Lajme
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Për shkak të mungesës së kuorumit, rezoluta për Policinë e Kosovës sërish nuk është vënë në votim.

Ndërsa, në këtë seancë nuk kanë marrë pjesë sërish deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe ata nga kabineti qeveritar.

Ndërkohë pritet të fillojë seanca e re plenare ku në rend dite janë planifikuar të jenë 19 pika./E.Krasniqi/

PDK kërkon miratimin e rezolutës për Policinë e Kosovës - KosovaPress

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024