Kush janë banorët e ri BBVK?
Magazina
Lexohet për: 2 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

"Krejt sytë n'to" se edicioni i dytë i Big Brother VIP po fillon!

Me datë 20 Tetor në ora 21:00, krejt sytë në shtëpinë më të famshme në Kosovë dhe në platformën Artmotion, na pret një furtunë emocionesh, intriga, debate, dashuri dhe surpriza që vetëm vëllai i madh din ti qëndisë.

Banorët e edicionit të dytë të Big Brother Vip Kosova nuk janë personazhe të panjohura për ne?! Por kush janë ata? Me cka do të na befasojnë, cka përfaqësojnë, a janë të njëjtë sic i njohim ne apo do të na prezentohen plotësisht në një formë tjetër?!

Mos e humbni fillimin, sepse jo vetëm që këtë do ta kuptojmë se shpejti, por ky do të jetë një udhëtim që nuk duhet ta humbasni.

Na ndiqni 24/7 në dy kanalet Big Brother Vip Kosova 1 dhe 2 për të zbuluar gjithçka në lidhje me këtë edicion të dytë të Big Brother VIP Kosova!

Kanalet BBVK 1 dhe 2 do të jenë të hapura në të gjitha Pakot për dy javët e fillimit.

Për vazhdimin e kanaleve informohuni ne 080020600 për të kaluar ne dy pakot : Super Plus apo Premium Plus!

Krejt sytë n'to në platformën Artmotion

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024