Kompleksi “Amina"- Mitrovicë
Marketing
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

A dëshironi një banesë që ofron jetesë me të gjitha kushtet?

Qetësia, rehatia, siguria, hapësira të mjaftueshme gjelbërimi, kënde të lojërave për fëmijët, çerdhe – janë vetëm disa nga të mirat e kompleksit.

Kompleksi “AMINA” - sinonim i rehatisë dhe sigurisë.

? 044 900 800

www.arianicompany.com

#ndërtim #kompleksi #rehati #siguri #banesa #luksoze #ndërmarrjendërtimore #fabrikaealpvc #fabrikaexhamit #fabrikaebetonit #Mitrovicë #Vushtrri #Prishtinë

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024