Cineplexx Prishtina dhe Albi Mall sjellni eksluzivisht të gjithë kastin e aktorëve të filmit “Në kuadër të dashurisë”
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

A jeni gati të takoni yjet e filmit “Në kuadër të dashurisë” atëherë mos mungoni në premierën e filmit me date 18 Tetor në Cineplexx Prishtina, në Albi Mall.

Në një pritje madhështore duke filluar nga ora 19:00 do keni mundësin të takoni të gjithë aktorët në hyrjen A të Albi Mall.

Pas kësaj aktorët do të keni mundësi të I takoni në hapësirat e Cineplexx-it, ku do mund të fotografoheni me të preferuarit tuaj.

Nxitoni dhe blini biletën tuaj në aplikacionin e Cineplexx Kosova.

Shkarko në iOS  -  Cineplexx Kosova 

Shkarko në Android - Cineplexx Kosova

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024