Pajisja e sedacionit, për herë të parë në Kosovë
Foleja
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua
?t=733

Shëndeti oral në periudhën e fëmijërisë luan një rol mjaft të rëndësishëm dhe ndikon në shëndetin oral në faza te mëtejshme të jetës. Për këtë arsye problemet që mund të shfaqen në këtë periudhë duhet të parandalohen dhe zgjidhen në mënyrë profesionale. E për të marrë këshilla sa me profesionale ne kësaj here, vendosem që të vizitojmë  stomatologen Dr. Ariana Shoshi.
Vlen të theksohet se për herë të parë në Kosovë përdorimin e Oksidulit të Azotit për sedatimin e pacientëve e femijeve që kanë frikë, dhimbje apo ankth.
Për më shumë ndiqni rubrikën e dytë ''Këshilla mbi shëndetin''.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024