Policia e Kosovës sot pranon donacionin me dronë
Lajme
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Policia e Kosovës sot mban konferencë për media, me rastin e nënshkrimit të pranim-dorëzimit të donacionit me dronë.

Dronët janë donacion për Policinë e Kosovës dhe Inspektoratin Policor të Kosovës

Nënshkrimi i pranim-dorëzimit pritet të bëhet në orën 10:00 në Drejtorinë e Përgjithshme të PK-së.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024