Vrasje në tentativë në Prizren, dy persona dërgohen në mbajtje
Siguri
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person ka mbetur i plagosur pasi ishte qëlluar me revole në këmbë nga një person në Prizren. Rasti ka ndodhur të martën dhe sipas Policisë së Kosovës viktima është dërguar për tretman mjekësor ndërsa dy persona që ndërlidhen me rastin janë dërguar në mbajtje.

Në vendin e ngjarjes Policia e Kosovës ka konfiskuar një revole me gjashtë fishekë.

Rasti është nën hetime.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024