Tri raste të dhunës në familje u raportuan brenda 24 orëve në Prishtinë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Policia e Kosovës ka njoftuar për tri raste të dhunës në familje të raportuara në Prishtinë vetëm gjatë 24 orëve të fundit. Lidhur me këto raste janë arrestuar tre persona të cilët janë dërguar në mbajtje.

Sipas njoftimit të Policisë bëhet fjalë për tri raste të ndara të cilat tashmë janë në procedurë hetimore.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024