Një ditë në ‘’American School of Kosova’’
Foleja
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua
?t=56

E renditur në top shkolla, ‘’American School of Kosova’’ ofron mësimëdhënie prej moshës 20 muajshe, e pikërisht ne kësaj here vendosëm ditën të kalojmë në ECE (Early Childhood Education) me më të vegjëlit  tanë të cilët siç duket janë tejet të entuziazmuar për ditën që i pret.

Për më shumë ndiqni rubrikën e parë!

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024