Shtyrje për vetëvrasje, arrestohet një person
Siguri
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person është arrestuar në Mitrovicë, pas ditë më parë dyshohet se ka e ka shtyrë një person tjetër për vetëvrasje dhe fajde.

Policia nuk ka dhënë detaje por thekson se dje i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti vazhdon të hetohet nga kompetentët.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024