Goli i Mujës kundër Shakhtarit
Sport
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

Arbnor Muja ka shënuar golin e parë në garën më prestigjoze evropiane të futbollit për klube, Ligën e Kampionëve.

Muja ka shënuar golin e parë të Antwerpin ndaj Shakhtar Donetskit që në minutën e tretë të ndeshjes, raporton KosovaPress.

Ja goli i tij:

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
481
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024