Autogol nga Meret, Reali në epërsi(VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i pestë në stadiumin “Diego Armando Maradona”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Napolit dhe Real Madridit.

Reali ka arritur të kalojë në epërsi prej 3:2 në ndeshjen ndaj Napolit, përmes autogolit të Alex Meret, raporton KosovaPress.

Pas një goditje të fuqishme të Fede Valverdes, topi i kthehet portierit të Napolit, ku më pas Meret shënon autogol në minutën e 78’.

Autogolin e Meret e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: "?GOAL | Napoli 2-3 Real Madrid | Valverde Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/eKcIydyNVh" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024