Copenhagen kalon në epërsi ndaj Bayernit (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Parken”, ku po luhet ndeshja mes Copenhagen dhe Bayern Munichut.

Skuadra e Copenhagen ka arritur ta befasojë Bayernin dhe të kalojë në epërsi prej 1:0, përmes goli të shënuar nga Lukas Lerager, raporton KosovaPress.

Lerager shënon në minutën e 56’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: "?GOAL | Kobenhavn 1-0 Bayern | Lukas Lerager Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/dAOnxUuWMC" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024