Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Arbnor Rushiti nga Ferizaji është fituesi i parë me fat i serisë 3 të BMW krejt të re në LOJË E TRENT me GO+. Loja është ende në vazhdim, dhe ka edhe 4 BMW të tjera për t'u rrëmbyer, së bashku me shpërblime të tjera ditore. 

Loja është ende duke vazhduar dhe të bëheni pjesë e saj është shumë e thjeshtë - gjejeni kodin e lojës së vendosur nën kapak dhe regjistrojeni atë në faqen e internetit të lojës GO+: lojagoplus.com.

Por prisni, ka edhe më shumë!

https://fb.watch/nrHgAFOAxh/

Përveç BMW-ve që kanë mbetur, ka edhe shpërblime të tjera ditore dhe javore në LOJË E TRENT që mund t’i fitoni.

Pra, çfarë po prisni? Bëhuni pjesë e lojës sot!

lojagoplus.com

25 vjet çlirim, a jeni të kënaqur me suksesin e Republikës së Kosovës ?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
462
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024