Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius nga 5 tetori në Prishtina Mall
Biznes
Lexohet për: 2 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Katër nga markat më të njohura të modës në botë, Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius, do të hapen në Prishtina Mall më 5 tetor 2023.

Hapja madhështore do të shënojë një epokë të re për modën në Kosovë, pasi markat do t'u ofrojnë blerësve një gamë të gjerë veshjesh, aksesorësh dhe këpucësh që janë në hap me modën.

Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius janë të gjitha në pronësi të gjigantit spanjoll të modës Inditex, i cili është shitësi më i madh i veshjeve në botë dhe dyqanet e reja në Prishtina Mall do të jenë disa nga më dyqanet më të mëdha në rajonin e Ballkanit.

Prishtina Mall është një parajsë e vërtetë e modës, duke ofruar diçka për të gjithë. Dhe tashmë dihet se Zara është e njohur për gamën e saj të sofistikuar dhe të larmishme të veshjeve, Bershka për dizajnet e saj të guximshme, Pull&Bear për stilin e tyre të relaksuar dhe urban dhe Stradivarius për elegancëne e tyre bashkëkohore.

Me më shumë se 200 dyqane, Prishtina Mall ka vendosur një standard të ri për blerje dhe argëtim në Europen juglindore. Ndërsa vazhdon të zhvillohet dhe rritet, Prishtina Mall mbetet një simbol i progresit dhe inovacionit, duke qëndruar lider në të gjithë rajonin.

Bëhuni gati për të përqafuar një botë stili si kurrë më parë!

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024