Sulmoi vëllain, arrestohet një serb në Partesh
Siguri
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Një serb është shoqëruar në stacionin policor në Partesh, pasi që pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht vëllain e tij.

Rasti ka ndodhur dje pasdite, ku viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Sipas Policisë, edhe në Gjilan është arrestuar një person, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024