Një foshnje lind në fluturimin Dubai-Milano
Bota
Lexohet për: 1 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Një foshnjë lindi në një fluturim nga Dubai në Milano të shtunën në mbrëmje.

Djali i vogël mori kujdes nga një ekuipazh urgjence nga spitali Filippo Del Ponte në Varese sapo avioni u ul në aeroportin Malpensa.

Ambulanca, për të, solli një djep të posaçëm të lëvizshëm. Nënë e bir raportohet se janë mirë, përcjellë ANSA.

Prindërit thuhet se ishin me origjinë aziatike dhe kishin lidhje në veri të Italisë.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024