Ancelotti rikthehet aty ku e shkarkuan
Sport
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

Real Madridi i Carelo Ancelotti do të vizitojë Napolin të martën dhe, siç raportohet nga “La Gazetta dello Sport”, “Los Blancos” do të qëndrojnë në hotelin e njëjtë ku presidenti i Napolit Aurelio de Laurentis e kishte shkarkuar në vitin 2019.

Napoli dhe Reali ballafaqohen të martën në stadiumin “Diego Armando Maradona” në kuadër të raundit të dytë të ndeshjeve të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton KosovaPress.

Gjigantëtë e La LIgës do të zbarkojnë sot në Napoli dhe do të akomodohen në “Hotel Vesuvio”, aty ku italiani ishte shkarkuar në dhjetor të vitit 2019.

Gjithnjë sipas gazetës, Ancelotti kishte provuar ta bindte pronarin e Napolit që të mos e merrte atë vendim, por ai nuk ndryshoi mendje dhe e zëvendësoi me Gennaro Gattuson.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,556
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024