Kurti nesër takon kryetarët e komunave
Lajme
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal ka njoftuar se nesër do të mbahet takimi i radhës i përbashkët me kryeministrin e Republikës së Kosovës,  Albin Kurti, ministritë e linjës dhe kryetarët e komunave.

Sipas njofitmit, takimi do të mbahet duke filluar nga ora 10:00 te ndërtesa e Qeverisë, salla P-38.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024