Zhbllokohet rezultati mes Tottenhamit dhe Liverpooli (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
7 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Tottenham Hotspur”, ku po luhet ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit.

Tottenhami ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Liverpoolit, përmes golit të Heung-min Son, raporton KosovaPress.

Heung-min Son shënon në minutën e 36’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: "?GOAL | Tottenham 1-0 Liverpool | Heung-min Son Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/cCmMMcRaZ5" / X (twitter.com)  

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,521
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024