Familjarët tërheqin trupat e tre terroristëve serbë
Lajme
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Familjet e tre terroristëve të vrarë më 24 shtator në Banjskë të Zveçanit, kanë tërhequr trupat e tyre nga morgu në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

Kjo është bërë pas përfundimit të autopsisë nga autoritetet. Ndëkrohë, KosovaPress mëson se trupat e tre terroristëve kanë arritur në Leposaviq.

Përndryshe, në sulmin terroristë ndaj Policisë së Kosovës, më 24 shtator mbetën të vrarë Stefan Nedeljkoviq nga Zveçani, Bojan Mijailoviq dhe Igor Milenkoviq nga Leposaviqi.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024