Muriqi i pandalshëm në La Liga, i shënon edhe Rayo Vallecanos (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Gol ndaj Celta Vigos, Gironas, Mallorcas dhe sot ndaj Rayo Vallecanos për yllin kosovar, Vedat Muriqi i cili po shkëlqen në La Liga.

Vedat Muriqi ka shënuar sot golin e katërt personal në La Liga, ku e barazoi rezultatin në 1:1 në ndeshjen ndaj Rayo Vallecanos, raporton KosovaPress.

Vallecano ishte në epërsi prej 1:0, derisa Muriqi shënoi në minutën e 44’ për ta barazuar rezultatin në 1:1.

Golin e gjeni më poshtë.

Goal Foot on X: "⚽️ ?? ???? | Rayo Vallecano 1-1 Mallorca | Vedat Muriqi https://t.co/6sVZxPwq1l" / X (twitter.com)

Si e vlerësoni punën e Liburn Aliut në krye të Ministrisë së Infrastrukturës?
Shumë të mirë
Mirë
Dobët
Shumë të dobët
Voto
68
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024