City shënon autogol, Wolves në epërsi (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Molineux”, ku po luhet ndeshja mes Wolverhamptonit dhe Manchester Cityt.

Skuadra e Wolverhamptonit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaJ Cityt, përmes autogolit të Ruben Dias, raporton KosovaPress.

Dias shënon autogol në minutën e 13’ për ta kaluar Cityn në epërsi prej 1:0.

Autogolin e Dias e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: "?GOAL | Wolverhampton 1-0 Manchester City | Ruben Dias (OG) Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/5mbFHEUAuu" / X (twitter.com)  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024