Evapify: Kompania lider në teknologjinë e Vapes dhe produkteve alternative të Nikotinës
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 4 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Në një treg të dominuar nga produktet e duhanit, Evapify është kompania që po ndryshon lojën me teknologjinë më të fundit të vapes me një gamë të pasur të produkteve alternative të nikotinës. Me lansimin e fundit të dy produkteve të reja në Kosovë, Geek Bar Ultra dhe Geek Bar Mini, Evapify po e sjell një alternative më pak të dëmshme për të gjithë ata që i konsumojnë këto produkte.

Teknologjia e fundit: Dual Mesh Coil dhe infinit puffs/thithje 10,000

Geek Bar Ultra është produkti më i fundit i sjellur nga Evapify dhe është dizajnuar për të ofruar një përvojë të jashtëzakonshme të vaping. Me teknologjinë e dual mesh coil, kjo vape ju siguron një eksperiencë të mrekullueshme duke prodhuar RE të dendura të avullit. Me një Smart Display të integruar, ajo që e bën të veçantë këtë produkt është numri i thithjeve apo puffs - 10,000 puffs me vete në xhep! Kjo do të thotë që mund të shijoni produktin për një kohë të gjatë para se të keni nevojë për një tjetër, me çmimin më ekonomik për puff/thithje në treg.

Për t’a përshtatur me të gjitha nevojat e të gjithë konsumuesve, Geek Bar Ultra është në dispozicion me tre nivele të ndryshme të nikotinës: 0%, 2%, dhe 3.5%. Kjo do të thotë që mund të gjeni produktin më të përshtatshëm për ju, qoftë nëse dëshironi të ndaloni përdorimin e nikotinës ose preferoni një nivel të moderuar të saj.

Geek Bar Mini: Përshtatje për konsumuesit e përzgjedhur

Për ata që kërkojnë një zgjedhje më kompakte, por po aq të fuqishme, Evapify ka sjellë edhe Geek Bar Mini. Kjo vape ofron 1,000 puffs/thithje, në një pajisje të vogël dhe kompakte, duke bërë të mundur për ju ta keni atë me vete kudo që shkoni. Është një alternativë e përshtatshme për ata që janë në lëvizje dhe duan të ruajnë disiplinën e tyre ndaj konsumimit të nikotinës.

Ofertë Speciale në Festivalin e Kafes dhe Çajit në Prishtinë

Nëse planifikoni të vizitoni Festivalin e Kafes dhe Çajit në Prishtinë nga data 27 deri më 29 Shtator, keni një shans të veçantë për të përfituar nga Evapify. Kompania ka një ofertë të veçantë për këtë ngjarje: Nëse bleni 3 Geek Bar Mini, ju do të merrni një Geek Bar Ultra falas! Kjo është një mundësi e shkëlqyeshme për të provuar të dy produktet dhe për të eksperimentuar me shijet dhe puffs/thithjet e pafundme.

Gjeni Evapify në tërë Kosovën

Për të siguruar që klientët e tyre të kenë akses të lehtë në produktet e tyre të preferuara, Evapify ka hapur 13 pikat e tyre shitëse në të gjithë Kosovën. Përveç kësaj, produktet e Evapify janë të pranishme tek një rrjet I gjërë partnerësh në kioska, markete dhe pompa të derivateve në të gjithë vendin.

Për ju që preferoni blerjet online, produktin e keni vetëm një click larg në www.evapify-ks.com .

Evapify është në krye të lojës në tregun e produktëve alternative të nikotinës dhe teknologjisë së vapes. Me produktet më inovative dhe përpjekjet për të ofruar zgjedhje të shumta për konsumatorët, ata po ndihmojnë në shpërndarjen e një alternative më pak të dëmshme dhe të këndshme për konsumatorët. Përfitoni nga ofertat e tyre të fundit dhe eksploroni botën e vapes me Evapify.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024