A jeni gati për FESTËN E VITIT në ETC?
Marketing
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

18 Vite rrugëtim së bashku me ETC, destinacionin tuaj për blerje.

Një FESTË E MADHE dedikuar për ju nga data 29.09 deri me 5.10.2023

Shfleto Fletushkën Online:

https://etc-ks.com/fletushka/new/

Çdo Ofertë është pëzgjedhur me kujdes për të përmbushur kërkesat tuaja me Zbritje deri 50%.

Mbi 30 Artikuj me Gratis apo Duo Pack të cilët nuk duhet të mungojnë në Shportën tuaj.

Furnizime Speciale, mbi 1000 Artikuj Risi për ti dhënë ngrohtësi sezonës së vjeshtës në shtëpinë tuaj.

ETC ka menduar për të gjithë ju duke organizuar Ambient Festiv, Shpërblime të Çastiti, mbi 5000 dhurata dhe shumë Surpriza gjatë 7 Ditëve të Festës.

Ofertat mund t’i përcjellni përmes faqes zyrtare www.etc-ks.com

Direkt në linkun e fletushkës Online: https://etc-ks.com/fletushka/new/

Në Faqën Zyrtare në Facebook : https://www.facebook.com/etcks/ 

Dhe në kanalin zyrtar në YouTube: https://bit.ly/34oDmr7

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024