Superliga e Kosovës rikthehet sot me tri ndeshje interesante
Sport
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Superliga e Kosovës i rikthehet aksionit sot me tri ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e shtatë të këtij sezoni.

Që të tri ndeshjet do të zhvillohen në orarin e njëjtë me fillim nga ora 15:00, ku kampioni, Ballkani është mysafirë i Fushë Kosovës, raporton KosovaPress.

Ndërkaq, skuadra e Malishevës e pret në shtëpi liderin aktual, Llapin.

Po ashtu, ndeshje interesante do të jetë edhe ajo mes Gjilanit dhe skuadrës së Lirisë.

Programi i sotëm:

15:00 Fushë Kosova – Ballkani

15:00 Malisheva – KF Llapi

15:00 Gjilani – Liria

25 vjet çlirim, a jeni të kënaqur me suksesin e Republikës së Kosovës ?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
376
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024