Muriqi i shënon Barcelonës (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Mallorca Son Moix”, ku po luhet ndeshja mes Mallorcas dhe Barcelonës.

Skuadra e Mallorcas ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Barcelonës, përmes golit të yllit kosovar, Vedat Muriqi, raporton KosovaPress.

Muriqi shënon në minutën e 8’ për 1:0.

VAR Tático on X: "?GOAL | Mallorca 1-0 Barcelona | Muriqi Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/XPmlSVAyaq" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024