Dy gola brenda tre minutave në derbin Arsenal-Tottenham
Sport
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Një spektakël i vërtetë po zhvillohet në stadiumin “Emirates”, aty ku po ballafaqohen Arsenali me Tottenhamin.

Fillimisht Saka riktheu epërsinë e Arsenalit në 2-1 në minutën e 53’, por vetëm dy minuta më vonë, Son shënoi sërish për 2-2.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024