​Pjesëtarë të policisë në shtëpinë e rreshterit të ndjerë Bunjaku
Lajme
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Pranë shtëpisë së policit të vrarë, Afrim Bunjaku, po qëndrojnë pjesëtarë të Policisë së Kosovës.

Në Samadrexhë të Vushtrrisë po vërehen edhe lëvizje të familjarëve të të ndjerit.

Mësohet se rreshteri i vrarë në orët e para të mëngjesit ka qenë baba i tre fëmijëve.

50-vjeçari u vra në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme, në fshatin Banjska të Zveçanit ku është sulmuar patrulla policore nga grupe kriminale serbe.

Deri para pak minutash pranë shtëpisë ka qëndruar edhe autoambulanca.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024