Superliga e Kosovës në basketboll, sot fillon sezoni i ri
Sport
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Sonte do të fillojë sezoni i ri i Superligës së Kosovës në basketboll.

Njëjtë sikurse ai i kaluari, edhe ky sezon pritet të jetë tejet interesant, duke marrë parasysh përforcimet dhe synimet e skuadrave, raporton KosovaPress.

Sezoni i ri do të nis me kampionen në aksion, ku KB Peja e pret në shtëpi KB Vëllaznimin.

Ndeshja do të zhvillohet në Pejë, në palestrën sportive “Karagaçi” me fillim nga ora 19:00.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024