Tre shqiptarë në kërkim për vjedhjen në shtëpinë e Sterling
Sport
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Policia është duke kërkuar për tre persona të cilët dyshohen të jenë të lidhur me rastin e vjedhjes në shtëpinë e futbollistit të Anglisë, Raheem Sterling.

Detektivi James Ansell nga Policia e Surrey i ka thënë “BBC” që detektivët janë në kërkim të tre shqiptarëve, Alfred Isufi, Gerard Kalaja dhe Hendri Osmanit, raporton KosovaPress.

Treshja në fjalë po kërkohet për 33 vjedhje në Surrey, Essex, Kent dhe Hertfordshire.

Gjësendet e vjedhura kapin vlerën e mbi 1 milionë eurove. Ndër këto raste të vjedhjes ishte edhe ai në shtëpinë e yllit të Chelseat, Raheem Sterling.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024