Pjesa e parë: Baras mes Plzen e Ballkanit
Sport
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes tejet interesante mes Viktoria Plzenit dhe Ballkanit, e vlefshme kjo për grupet e Ligës së Konferencës.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Doosan Arena”, Viktoria Plzeni dhe Ballkani ende nuk kanë arritur ta gjejnë golin, raporton KosovaPress.

Ballkani tregoi paraqitje të mirë ndaj Plzenit, dhe do të ketë edhe 45’ minuta të tjerë për ta kërkuar golin.

Pjesa e parë, 0:0.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024