Salah vulos fitoren e Liverpoolit ndaj LASK (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
10 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin “Oberösterreich Arena”, ku po luhet ndeshja mes LASK dhe Liverpoolit.  

Liverpooli ka arritur ta thellojë epërsinë në 3:1 ndaj LASK, përmes golit të Mohamed Salah, raporton KosovaPress.

Salah shënon në minutën e 88’ për 3:1.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: "?GOAL | LASK 1-3 Liverpool | Mohamed Salah Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/NP4AkSYXop" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024