Begaj takohet me presidentin amerikan
Rajoni
Lexohet për: 1 min.
6 muaj më parë
Linku u kopjua

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, është takuar me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.

Begaj nga Nju Jorku ka shpërndarë fotografinë duke theksuar partneritetin mes dy vendeve.

“Miq dhe partnerë të bashkuar nga një aleancë vlerash”, ka shkruar Begaj.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024