LK/ Rezultatet e ndeshjeve pas pjesës së parë
Sport
Lexohet për: 1 min.
9 muaj më parë
Linku u kopjua

Kanë përfunduar pjesët e para të gjashtë ndeshjeve të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve që kanë nisur nga ora 21:00.

Në derbin e madh ndërmjet Bayernit dhe Manchester United janë shënuar dy gola. Është skuadra gjermane ajo që po avancon 2-0 me golat e Sane dhe Gnabry.

Me epërsi të trefishtë pjesën e parë e ka mbyllur Arsenali që po avancon ndaj PSV-së me golat Saka, Trossard dhe Jesus, raporton KosovaPress.

Interi po mposhtet nga Real Sociedadi me rezultat 1-0, ndërsa në tri ndeshjet tjera janë këto rezultate:

Benfika-Salsburg 0-1

Braga-Napoli 0-1

Sevilla-Lens 1-1

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024