Lewandowski thellon epërsinë e Barçës ndaj Antwerpit (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Camp Nou”, ku po luhet ndeshja mes Barcelonës dhe Antwerpit në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Barcelona e ka thelluar epërsinë në 2:0 ndaj Antwerpit, përmes golit të Robert Lewandowskit, raporton KosovaPress.

Lewandowski shënon në minutën e 19’ për 2:0.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: "?GOAL | Barcelona 2-0 Antwerp | Lewandowski Assists by João Felix Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/AHYsbbzb2k" / X (twitter.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024