​Muja pritet të startojë ndaj Barcelonës në Champions
Sport
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Në kuadër të grupit H të Ligës së Kampionëve, nga ora 21:00 do të ballafaqohen Barcelona dhe Antwrpi.

Në radhët e skuadrës nga Belgjika luan edhe sulmuesi kosovar Arbnor Muja i cili pritet që ta ketë besimin e trajnerit Van Bommel dhe të startojë nga minuta e parë kundër gjigantit spanjoll, raporton KosovaPress.

Barcelona nga ana tjetër kërkon që ta nis mirë para tifozëve të vet dhe për skuadrën ë Xavit opsioni i vetëm janë tri pikët e plota.

Këto janë formacionet e mundshme:

Barcelona (4-3-3): ter Stegen; Cancelo, Kounde, Christensen, Balde; Gavi, De Jong, Gundogan; Yamal, Lewandowski, Felix

Antëerp (4-3-3): Butez; Bataille, Van den Bosch, Coulibaly, De Laet; Keita, Ekkelenkamp, Vermeeren; Balikwisha, Janssen, Muja

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
481
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024