Rezultatet e dy ndeshjeve të Superligës pas pjesës së parë
Sport
Lexohet për: 1 min.
8 muaj më parë
Linku u kopjua

Kanë përfunduar 45 minutat e para të dy ndeshjeve të Superligës së Kosovës në futboll ku po ballafaqohen Dukagjini me Ballkanin dhe Prishtina me Lirinë.

Në Klinë, Dukagjini po e befason kampionin në fuqi, Ballkanin pasi ka shkuar në pushim me epërsi minimale 1-0.

Golin për skuadrën e Dallkut e realizoi Altin Merlaku në minutën e 44’.

Me të njëjtin rezultat ka përfundiuar edhe pjesa e parë e ndeshjes Prishtina-Liria. Golin për bardh e kaltërit e ka realizuar Kryeziu në minutën e 34’.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,551
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024