Ramosaj dhe Damka inspektojnë punimet e objektit të Trashëgimisë Kulturore në Deçan
Lajme
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua

Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj sot (e enjte) ishte në vizitë të punimeve të objektit të Trashëgimisë Kulturore, së bashku me ministrin e Zhvillimit Rajonal Fikrim Damka dhe bashkëpunëtorët.

Ky objekt është në fazën përfundimtare dhe shumë shpejt do të bëhet funksionalizimi i tij, thuhet në njoftim.

“Shpreh mirënjohje ndaj ministrit për vizitën dhe mbështetjen e dhënë në realizimin e këtij projekti me rëndësi të veçantë”, ka thënë Ramosaj.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024