Shënimi i Ditës Ndërkombëtare të Demokracisë
Video
Lexohet për: 1 min.
5 muaj më parë
Linku u kopjua
https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR2qIshLtKFPbeZ6BJLsxW6-SVjYmP5HaShl-VjZQicC9Cy7FEW569znr0g&v=Rs45FUozvCU&feature=youtu.be
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024